• KONTAKT

    793 023 058

  • MAIL

    silesiapest@gmail.com

O NAS

Zajmujemy się profesjonalnie usługami DDD, czyli: deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Od początku współpracujemy z czołowymi producentami środków zwalczających szkodniki, a nasi pracownicy ustawicznie się dokształcają. Gwarantuje to świadczenie usług dla Klientów na najwyższym poziomie.

Oferujemy rozwiązania kompleksowe, od identyfikacji zagrożenia, aż po realizację odpowiedniego procesu. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oraz wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, współpracując z Klientem od momentu pierwszego kontaktu.

ZAKRES USŁUG SILESIA PEST

Zajmujemy się usługami deratyzacji, pomagając pozbyć się gryzoni z domów, mieszkań, czy budynków produkcyjnych. Dokonujemy identyfikacji szkodników, wybierając najbardziej skuteczne metody prowadzące do ich likwidacji.

Dezynfekcja również znajduje się w naszej ofercie. Profesjonalny sprzęt, najwyższej klasy środki chemiczne oraz wiedza i doświadczenie, pozwalają nam na wykonywanie tej usługi zarówno w mieszkaniach, jak i budynkach produkcyjnych. Zajmujemy się także dezynfekcją pomieszczeń, w których znajdowała się osoba zmarła.

Skutecznie radzimy sobie także z dezynsekcją, likwidując różne rodzaje insektów: pełzające, biegające, latające, czy magazynowe. Odpowiednie wyposażenie oraz indywidualny dobór środków owadobójczych pozwala na przeprowadzenie zabiegu skutecznie i bezpiecznie dla człowieka.

Stosujemy także fumigację, szczególnie w odniesieniu do obiektów drewnianych, opakowań z tego materiału, czy zboża. Proces ten jest kontrolowany przez wyspecjalizowanych pracowników, co gwarantuje bezpieczeństwo jego prowadzenia. Zajmujemy się także fumigacja dużych obiektów np. budynków sakralnych oraz antyków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pomagamy opracować, wdrożyć i monitorować system HACCP. Kompleksowy Program Zwalczania Szkodników to obowiązek każdego przedsiębiorcy, którego zakres działalności związanych jest z przewarzaniem, wytwarzaniem, magazynowaniem, czy transportowaniem środków spożywczych. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby wdrożyć jak najbardziej optymalne rozwiązanie, dostosowane do każdego Klienta indywidualnie.

KOGO OBSŁUGUJEMY?

Ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także do firm. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi, sektorem publicznym, hotelami, czy placówkami medycznymi. Nasze usługi odpowiadają na potrzeby Klienta, a dotychczasowe doświadczenie czyni z Silesia pest partnera odpowiedzialnego i sumiennego.

Współpracujemy również z osobami prywatnymi, wykonując zlecenia indywidualne. Każdy Klient uzyskuje kompleksową informację, pozwalającą przygotować pomieszczenia do przeprowadzenia określonego zabiegu, już na etapie wstępnym.