• KONTAKT

    793 023 058

  • MAIL

    silesiapest@gmail.com

DDD Tychy

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi DDD – deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji w Tychach i okolicznych miejscowościach. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, jak i instytucjonalnych, dopasowując świadczenia do osobistych potrzeb naszych kontrahentów. Działamy szybko i przede wszystkim skutecznie, eliminując zadomowione w pomieszczeniach i w bliskiej okolicy nieruchomości szkodniki, a także usuwając wszelkie drobnoustroje, tym samym przywracając użytkownikom przestrzeni utracony komfort.

Usługi DDD są kompleksowe, dlatego poza zwalczaniem powstałego problemu, oferujemy również działania prewencyjne. Dotyczy to głównie deratyzacji w Tychach. Przepisy prawne regulujące obowiązek odszczurzania mówią, że cyklicznej deratyzacji podlegają m.in. właściciele nieruchomości publicznych oraz budynków mieszanych wielorodzinnych. Zaniedbanie tej kwestii grozi nałożeniem grzywny. Zlecenie deratyzacji w Tychach naszej firmie pozwoli zdjąć z Państwa ciężar tego obowiązku.

DDD Tychy

Czym właściwie są deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja, wykonywane w Tychach? Deratyzacja polega na zwalczaniu różnymi sposobami szkodników – gryzoni, takich jak szczury czy myszy, które bytują w piwnicach, halach, magazynach, a często nawet domach jednorodzinnych, powodując ogromne zniszczenia materialne oraz wizerunkowe. Dezynfekcja w Tychach to sposób na wyeliminowanie z pomieszczeń wszelkich mikroorganizmów oraz nieprzyjemnego zapachu, wywołanego chociażby wilgocią. Usługa dezynsekcji, świadczona na zlecenie klientów w Tychach i okolicznych miejscowościach, to z kolei likwidowanie różnych gatunków uciążliwych owadów.

Dezynfekcja, dezynsekcja oraz deratyzacja w Tychach przeprowadzana jest przez zespół naszych doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, doskonale znających wszystkie skuteczne metody działań oraz dokładających wszelkich starań, by usługi DDD były przeprowadzone rzetelnie i szczegółowo. Dodatkowo w pracy pomagają nam innowacyjne sprzęty oraz wysokiej jakości preparaty od renomowanych na rynku producentów, niezagrażające ani ludziom, ani zwierzętom domowym.

Usługi DDD

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usług DDD, jakie świadczymy w Tychach, a także kontaktu. Podczas rozmowy z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące dezynfekcji, dezynsekcji czy deratyzacji w Tychach, rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz przygotujemy zoptymalizowany kosztorys usług DDD, by cena była możliwie najbardziej atrakcyjna. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!