• KONTAKT

    793 023 058

  • MAIL

    silesiapest@gmail.com

Dezynsekcja Dezynfekcja i Deratyzacja – SilesiaPest – Tychy

Deratyzacja Tychy to usługa wykonywana przez naszą firmę zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zajmujemy się odszczurzaniem w domach, pomieszczeniach magazynowych, obiektach przemysłowych oraz w budynkach o charakterze usługowo – handlowym. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, gwarantujemy najwyższą skuteczność zabiegów, dopasowując odpowiednie metody i środki do gatunku zwalczanego gryzonia. Zapewniamy bezpieczeństwo zabiegu, korzystając z atestowanych preparatów, które nie stanowią zagrożenia dla człowieka i zwierząt domowych.

Profesjonalna deratyzacja Tychy polega na identyfikacji rodzaju gryzoni. To pierwszy krok, który wykonujemy po to, aby dopasować właściwe metody do intruzów, które zadomowiły się w otoczeniu człowieka. Odszczurzanie realizujemy w trybie planowym, czyli zgodnie z terminarzem ustalonym przez właściwe władze lokalne w danym mieście, jak i w trybie interwencyjnym, gdy zauważono obecność gryzoni. Skuteczna deratyzacja Tychy zapewnia szybkie pozbycie się szczurów czy myszy, również z obiektów, w których jest magazynowana i przetwarzana żywność.

Dezynsekcja Tychy

Dezynsekcja Tychy jest usługą pozwalającą na eliminację owadów, bytujących w otoczeniu człowieka. Wykorzystujemy specjalistyczne środki, przeznaczone do likwidacji konkretnego gatunku insektów. Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do skutecznych preparatów sprawiają, że dezynsekcja wykonywana przez naszą firmę, cechuje się efektywnością, zarówno w stosunku do owadów latających, pełzających, jak i biegających. Usługę świadczymy na terenie województwa śląskiego, po uprzedniej rezerwacji terminu.

Skuteczna dezynsekcja Tychy to przede wszystkim identyfikacja zagrożenia, a następnie dopasowanie odpowiednich metod, umożliwiających szybką likwidację owadów. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami, borykającymi się z problemem obecności insektów w otoczeniu. Profesjonalna dezynsekcja Tychy wykonywana jest preparatami posiadającymi wszelkie niezbędne atesty, dlatego też może być realizowana również w magazynach i pomieszczeniach, w których przechowywana jest żywność. Po zabiegu przekazujemy klientom komplet dokumentów, potwierdzających wykonanie dezynsekcji, a także wykaz zastosowanych środków owadobójczych.

Dezynfekcja Tychy

W katalogu usług oferowanych naszym klientom znajduje się dezynfekcja Tychy. Zabieg pozwala na skuteczne wyeliminowanie zagrożenia mikrobiologicznego z pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy magazynowych. Odkażanie wykonujemy różnorodnymi metodami, w tym opryskami, zamgławianiem czy ozonowaniem – w zależności od rodzaju obiektu, jaki ma być poddany zabiegowi.

Do niedawna dezynfekcja wykonywana była przede wszystkim w miejscach związanych z udzielaniem świadczeń medycznych. Dziś natomiast obejmuje także mieszkania, w których istnieje ryzyko występowania wirusów, bakterii czy grzybów, stwarzających realne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Dezynfekcja mieszkania jest niezbędna również w razie przebywania w nim zwłok czy osoby długotrwale chorej.

Dezynfekcja mieszkań Tychy

Dezynfekcja mieszkań Tychy najczęściej realizowana jest metodą ozonowania. To sposób nie tylko eliminujący mikroorganizmy, ale także likwidujący przykry zapach, będący wynikiem na przykład działania wilgoci. Odkażanie wykonywane jest z wykorzystaniem generatorów ozonu, które podają do pomieszczenia kontrolowane ilości gazu. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, ponieważ na bieżąco monitorujemy stężenie ozonu w powietrzu, co pozwala na precyzyjne określenie momentu, w którym mieszkanie można ponownie eksploatować.

Często niezbędna jest również dezynfekcja po zmarłym, wykonywana w Tychach. To usługa, która skutecznie likwiduje wszelkie zagrożenia mikrobiologiczne, będące wynikiem obecności zwłok w pomieszczeniu. W tym przypadku nieskuteczne są domowe sposoby oczyszczania, które jedynie powierzchownie usuwają zagrożenie. Dezynfekcja po zgonie natomiast likwiduje wirusy, grzyby i bakterie, także w ich formie przetrwalnikowej. Efektem zabiegu jest sterylne wnętrze, pozbawione także wszelkich nieprzyjemnych zapachów.